Mihaila Mošenkova Interneta Skola

Īpašās Reiki pozīcijas. Saaukstēšanās.

Lieliskie draugi!

Mēs piedāvājam jums unikālu sēriju "Īpašās pozīcijas" Reiki, kas paredzēta palīdzībai tiem, kas saskaras ar saaukstēšanās slimībām. Veselība ir mūsu visdārgākais kapitāls, un šodien Mihails Mošenkovs, Reiki japāņu tradīcijas meistars, dalīsies ar jums savām zināšanām un pieredzi.

Saaukstēšanās var traucēt mūsu aktivitāti un noskaņojumu, taču ar Reiki un ķermeņa terapijas palīdzību jūs varat sniegt efektīvu atbalstu savai ķermeņa veselībai. Mihails Mošenkovs videoreportāžā parādīs īpašās pozīcijas un detalizēti izskaidros visu procesu.

Mūsu padomi palīdzēs jums būt veseliem un enerģiskiem, bet ja jūs tomēr saskaraties ar saaukstēšanās simptomiem, neuztraucieties - mēs sniegsim jums uzticamus rīkus palīdzībai. Relaksējieties, skatieties video meistarklasi un pielietojiet iegūtās zināšanas savas labklājības labā.

Mihaila Mošenkova meistarklase par Reiki japāņu tradīciju kļūs par jūsu uzticamu palīgu ceļā uz veselību. Jūs iemācīsieties izmantot enerģētiskās pozīcijas, lai mazinātu saaukstēšanās simptomus un atjaunotu savu veselību ātri.

Lai jūsu ceļš uz veselību būtu apgaismots ar gudrām pamācībām, un pateicoties šai meistarklasei, jūs varēsiet kļūt par īstu sava veselības un jūsu tuvāko veselības aizbildni.

Atcerieties, ka veselība ir ķermeņa, dvēseles un prāta harmonija, un regulāra Reiki prakse veicina šo harmoniju. Dāvājiet sev un saviem tuviniekiem veselību un laimi!

Esiet veseli un laimīgi, dārgie draugi!