Mihaila Mošenkova Interneta Skola

Es un pasaule. Kas ir manā skapī?

Pasaule, Es un Reiki Māksla: Atverot Durvis Uz Iekšējo Pasauli

Laipni lūgti uz trešā līmeņa Reiki meistarklasi. Tas nav vienkārši stundas, tas ir ceļojums iekšienē un iespējams solis uz jūsu dzīves izmaiņām.

Automātiski vai Mērķtiecīgi?
Garuālais pieskāriens trešajā Reiki līmenī ir māksla, kas prasa jūsu aktīvu līdzdalību. Kamēr jūsu enerģētika tiek regulēta uz jauno līmeni, jums jāstrādā arī pie sava iekšējā pasaule. Process var būt automātisks tikai tādā ziņā, ka Reiki enerģija pati atradīs savu ceļu, taču jūsu apzināta līdzdalība un prakse padarīs šo procesu dziļāku un apzinātāku.

Šķēršļi Paša Ceļā
Kad mēs izlemjam mainīties, mēs sastopamies ar šķēršļiem veco uzskatu un pieredzes veidā. Tie nav vienmēr slikti; tie vienkārši attiecas uz pagātnes "es", kas var nesakrist ar jūsu pašreizējām ambīcijām un mērķiem. Jautājums nav par to, vai atmest veco, bet gan par to, kā to integrēt jaunajā sevī.

Ideāli Cilvēki: Mīts vai Realitāte?
Ideālu cilvēku nav, un tas nav nekas slikts. Pilnība nav mērķis, tā ir procesa daļa. Ceļā pie sevis, uz savu "ideālo" stāvokli, ir svarīgi būt pacietīgiem un mīlošiem pret sevi.

Skatīties uz Pasauli no Jauna
Kā redzēt pasauli, kurā jūs šobrīd atrodaties? Reiki prakse var būt jūsu instruments, lai skatītos uz pasauli ar mīlestību, līdzjūtību un izpratni pilnām acīm. Tas izmainīs ne tikai jūsu perspektīvu, bet arī mijiedarbību ar apkārtējo pasauli.

Māksla Būt Šeit un Tagad
Stress ir neatņemama mūsdienu dzīves daļa. Taču tieši Reiki praksē, meditācijās un vingrinājumos jūs atradīsiet veidus, kā tikt galā ar to, nesazaudējot sevi.

Mēs aicinām jūs pievienoties trešā līmeņa Reiki meistarklasei no skolotāja Mihaila Mošeņkova un atklāt jaunus horizontus savā iekšējā pasaulē.

Ar mīlestību un gaismu,
Mihails Mošeņkovs