Mihaila Mošenkova Interneta Skola

Garīgā aizsardzība. 2 stundā.

Piedāvājam jums iedvesmojošu turpinājumu pirmajai daļai no jaunās metodikas "Garīgā aizsardzība" no Reiki skolotāja Mihaila Mošenkova. Laipni lūdzam otrajā daļā šajā unikālajā ceļā uz personības izaugsmi un garīgo attīstību!

Otrā daļa apgaismos vēl dziļākus un brīnišķīgākus šīs metodikas aspektus. Tagad, kad jūs jau esat iepazinušies ar "Garīgās aizsardzības" pamatiem pirmajā daļā, sagatavojieties jauniem atklājumiem un iespējām, kas padarīs jūsu praksi par pilnīgi jaunu pieredzi.

Otrajā daļā jūs iegūsiet piekļuvi papildu instrumentiem un praksēm, kas palīdzēs jums vēl dziļāk iedziļināties karmas parādu būtībā un mācīs jums atbrīvoties no to ietekmes uz jūsu dzīvi ar vēl lielāku vieglumu un pārliecību.

Katrs šīs metodes aspekts, kas izveidots pieredzējuša Reiki meistara Mihaila Mošenkova vadībā, ir rūpīgi pārdomāts, lai nodrošinātu jums vislabāko pieredzi un izaugsmi personībā un garīgajā attīstībā.

Otrajā daļā jūs varēsiet dziļāk iedziļināties savos karmas mezglos un pārliecībās, un atrast tās atslēgas momentus, kas varētu būt ierobežojošo faktoru iemesli jūsu dzīvē. Šeit jūs apgūsiet jaunas, efektīvas tehnika, lai pārvarētu un novērstu šīs barjeras un sasniegtu vēlamos rezultātus.

Un atcerieties, ka katrs jauns solis "Garīgajā aizsardzībā" ir solis pretim atbrīvošanās no karmas ierobežojumiem un tikšanās ar jūsu patieso potenciālu. Kā šīs metodikas audzēkne, jūs jau zināt, kā būtiski uzlabot savu mijiedarbību ar Garīgās pasaules un zemes dzīves telpu.

Tātad, droši dodies tālāk un turpiniet savu unikālo ceļu, iepazīstot "Garīgo aizsardzību" no Mihaila Mošenkova. Ļaujiet šai metodikai vadīt jūs cauri jauniem atziņu un izaugsmes līmeņiem. Lai iedvesma un gudrība vienmēr būtu jūsu pavadonis šajā ceļojumā. Veiksmi jums un laipni lūdzam aizraujošajā pasaulē "Garīgās aizsardzības"!