Mihaila Mošenkova Interneta Skola

Pagātnes kļūdu izdziedināšana.Reiki.1 daļa.

Aicinām jūs iepazīties ar jaunu unikālu praksi, ko izstrādājis Mihaels Mošenkovs, kas ļauj ātri un efektīvi novērst gan apzinātas, gan neapzinātas emocionālās traumas no pagātnes. Šī inovatīvā TRAUMU ārstēšanas TEHNOLOĢIJA ir rezultāts daudzgadīgas pieredzes un pētījumu, ko veikusi mācītājs Mihaels Mošenkovs, un tā ir paredzēta, lai palīdzētu cilvēkiem pārvarēt emocionālos šķēršļus, kas var ietekmēt viņu dzīves kvalitāti un virzienu.

Meistarklase ir paredzēta skolniekiem, kas jau ir pabeiguši apmācību 2. līmenī Reiki. Skolnieki var sagaidīt teorētisku pamatojumu sarežģītai tēmai, taču tas ir viegli saprotams un pieejams pat tiem, kam nav specifisku zināšanu psiholoģijā vai enerģētiskajā dziedināšanā. Mihaels Mošenkovs pievērsīsies šīs tehniskās izpratnes skaidrošanai, īpaši pievēršot uzmanību katras skolnieka izpratnei, lai viņi varētu pilnībā iemācīties sniegto informāciju.

Tomēr galvenā daļa meistarklases ir praktiskās zināšanas, kas balstītas uz iegūtajiem teorētiskajiem pamatiem. Mihaels Mošenkovs vadīs skolniekus caur efektīvu vingrinājumu sēriju, kas palīdzēs dziedināt emocionālās pagātnes brūces. Tas ļaus skolniekiem tieši izjust jaunās tehnoloģijas efektus un piedzīvot ātras un lieliskas rezultātus.

Laika gaitā jau daudzi cilvēki ir izmantojuši šo jauno autortiesību metodi Reiki no Mihaela Mošenkova un guvuši ievērojamu labumu savā dzīvē. Skolnieku atsauksmes apstiprina šīs prakses efektivitāti un nozīmību dziedināšanas un pašatziņas procesā.

Nepalaist garām iespēju uzzināt vairāk par otru, pēdējo daļu šīs absolūti JAUNĀS autortiesību Reiki metodes meistarklasē pie Mihaela Mošenkova! Nāciet un atklājiet sev šīs prakses apbrīnojamās iespējas, kas var mainīt jūsu dzīvi uz labo pusi.

Kāpēc nav vērts nest līdzi vecās problēmas:

Dzīve ir nepārtraukta pieredzes un pārmaiņu plūsma, un katru dienu mums tiek piedāvātas jaunas iespējas. Tomēr vecās problēmas un traumas, ko mēs nesam līdzi, var kļūt par smagu nastu, aptumšojot mūsu spilgtākās brīžus un ierobežojot mūsu potenciālu.

**Emocionālais veselība:** Neatrisinātas problēmas un traumas var izraisīt pastāvīgu stresu un trauksmi, kas negatīvi ietekmē mūsu kopējo pašsajūtu un labklājību.

**Fiziskā veselība:** Ilgstošs stress, ko izraisa vecās problēmas, var izraisīt virkni fizisku problēmu, piemēram, bezmiegu, gremošanas sistēmas problēmas un citus.

**Attiecības:** Pagātnes problēmas var traucēt mums veidot veselīgas un harmoniskas attiecības, jo mēs varam pārnest savas bailes un nedrošību uz citiem.

**Izaugsme un attīstība:** Dzīvojot pagātnes problēmu ēnā, mēs bieži zaudējam jaunas iespējas attīstībai un izaugsmei, ierobežojot savu potenciālu.

Kas notiks, kad tu sevi izdziedināsi:

**Brīvība no nastas:** Atbrīvojoties no pagātnes, mēs iegūstam iespēju virzīties uz priekšu viegli un pašpārliecināti, atstājot aiz sevis veco problēmu nastu.

**Labāka dzīves kvalitāte:** Fokusējoties uz tagadni un nākotni, nevis uz pagātni, mēs sākam baudīt katru dzīves brīdi.

**Veselīgas attiecības:** Pagātnes brūču dziedināšana ļauj mums veidot dziļākas un sirsnīgākas attiecības ar apkārtējiem.

**Personīgā izaugsme:** Atbrīvojoties no vecām problēmām, mēs varam pilnībā atklāt savu potenciālu un tiekties pēc jauniem mērķiem un iespējām.

**Iekšējais miers:** Sevis dziedināšana noved pie harmonijas starp prātu, ķermeni un dvēseli, piešķirot dziļu iekšējo mieru un līdzsvaru.

Beigās, atbrīvojoties no vecām problēmām un traumām, mēs ne tikai uzlabojam mūsu dzīvi šodien, bet arī atveram durvis spožai un veiksmīgai nākotnei.