Mihaila Mošenkova Interneta Skola

APMAKSAS IESPĒJAS

Apmaksas varianti Mihaila Mošenkova Reiki Interneta Skolai

Cienījamie skolnieki un viesi! Izsakām Jums milzīgu PATEICĪBU par vēlmi sniegt labdarības palīdzību mūsu Gaismas. Visi līdzekļi ienāk mūsu Skolas norēķinu rēķinā un tiek izmantota projekta izdevumu un apkalpošanas apmaksai. Liels Jums paldies!

               Jums ir sekojoši apmaksas varianti:
_______________________________________________________________
Ja Jums ir bankas karte, Jūs varat pateikties un atbalstīt Mihaila Mošenkova Interneta Skolas projektu, veicot pārskaitījumu tieši spirit.lv mājas lapā. Jūsu ērtībām mājas lapā izveidota apmaksas sistēma ar bankas karti. Mēs lietojam sistēmu, kuru izmanto Latvijas bankas un daudzi Latvijas uzņēmumi, un tā ir atzīta par drošu.

- Izvēlēties variantu "Apmaksa ar bankas karti"". . Pēc tam izvēlēties kādu naudas summu Jūs pārskaitiet un ierakstiet šo summu lodziņā, pēc tam, aizpildot Jūsu bankas kartes datus, aizsargātā bankas kanālā, veiciet pārskaitījumu. Ja esat iegādājies nodarbību, tad pēc apmaksas 1 min. laikā tā tiks pieslēgta.

- Šī varianta ērtība ir tāda, ka apmaksu var veikt jebkurā brīdī un bez komisijas izdevumiem.
_______________________________________________________________
 PAYPAL samaksas

Samaksas saņēmēja adrese - biedrība "Gaismas skola" - spirit@spirit.lv

Piekļuves saņemšana izvēlētai pārraidei tūlīt pēc samaksas.

Ērtība slēpjas tajā, ka samaksu var veikt DROŠI, jebkurā momentā un bez komisijas ieturēšanas no jums.

PayPal - lielākā debitoru maksājumu elektroniskā sistēma. Ļauj klientiem apmaksāt rēķinus un pirkumus, nosūtīt un saņemt naudas pārskaitījumus