Mihaila Mošenkova Interneta Skola

LIETOTĀJA INSTRUKCIJA"Mihaila Mošenkova Interneta Skola"
Lietotāja instrukcija

Kas jāzina mājaslapas spirit.lv "Mihaila Mošenkova Interneta Skola" apmeklētājam? 
Uzmanīgi izlasiet tekstu līdz galam!

I. KAS JĀDARA, LAI KĻŪTU PAR MIHAILA MOŠENKOVA INTERNETA SKOLAS LIETOTĀJU?

1. Piereģistrējies mājas lapā spirit.lv sadaļā "Reģistrācija".II. KĀ IZMANTOT MIHAILA MOŠENKOVA INTERNETA SKOLAS APMĀCĪBU IESPĒJAS:

1. Iepazīsties ar sadaļu "BIBLIOTĒKA".

2. Izvēlies sev svarīgos ierakstus.

3. Pievērs uzmanību tiešraide ir bezmaksas vai maksas? Ja bezmaksas, tad nospied pogu "SKATĪTIES".

Ja tiešraide ir maksas, tad nospiediet pogu "PIRKT" un veiciet apmaksu jums ērtākajā veidā (sīkāk nodaļā "Apmaksas varianti") un skaties pārraidi bibliotēkā 360 dienas pēc pieejas iegādes!

4. Ja gadījumā Jums ir materiālas grūtības vai sarežģīti veikt apmaksu, rakstiet, zvaniet! Mēs NOTEIKTI ATRISINĀSIM šo jautājumu!III. KĀ IZMANTOT ARHĪVU:

Jebkurš lietotājs var saņemt pieeju NOTEIKTAM IERAKSTAM BIBLIOTĒKĀ  apmaksājot pieeju 360 dienām, kuru laikā var skatīties pārraidi. Izmantojiet vienu no piedāvātajiem apmaksas variantiem:

1. Apmaksa ar bankas karti caur Firstdata - pieeja pārraidei notiek momentāni. Jūs saņemat pieeju ierakstam uz 360 dienām.

2. Sistema PayPal

Samaksas saņēmēja adrese - biedrība "Gaismas skola" - spirit@spirit.lv

Piekļuves saņemšana izvēlētai pārraidei tūlīt pēc samaksas.

Ērtība slēpjas tajā, ka samaksu var veikt DROŠI, jebkurā momentā un bez komisijas ieturēšanas no jums.

PayPal - lielākā debitoru maksājumu elektroniskā sistēma. Ļauj klientiem apmaksāt rēķinus un pirkumus, nosūtīt un saņemt naudas pārskaitījumus.


IV. KO IZVĒLĒTIES, KO SKATĪTIES:

1. Izvēlies PROGRAMMU, kura atbilst tavam Reiki apmācības līmenim.

2. Atceries, ka Reiki tā ir vienota metode, tur nav sīkumu, tāpēc neatkarīgi no līmeņa, iesakām apmeklēt zemāko Reiki līmeņu meistarklases.

3. Nav ieteicams, bet netiks arī bloķēts augstāku Reiki līmeņu meistarklašu apmeklējums. Visdrīzāk Jums būs sarežģīti orientēties materiālā un Jūs paši atteiksities no šīs idejas. Atceries! Reiki – tā ir darba forma ar augstākajām dzīvības enerģijām, un attiecīgā līmeņa izglītība pie tava skolotāja ir drošības un loģikas jautājums.Tas arī galvenais, kas jāzina! Uz tikšanos!