Mihaila Mošenkova Interneta Skola

Neparasta meistarklase Reiki

Reiki - sena japāņu dziedināšanas tehnika, kas balstīta uz enerģijas pārnešanu caur rokām. Pirmajā mirklī šķiet, ka praktizēt Reiki ir vienkārši: pietiek tikai pieskarties vajadzīgajai vietai ar roku. Tomēr īsta meistarība Reiki slēpjas dziļā apziņā un aktīvā līdzdalībā procesā. Mūsu jaunajā video mēs apskatīsim Reiki pamatus un uzzināsim, kā palielināt sesiju efektivitāti, apzināti piedaloties tajās.

Reiki prakse balstās uz enerģijas pārnešanu, ko praktizētājs virza caur savām rokām uz cilvēku, kam tā nepieciešama. Tomēr, lai sasniegtu dziļus rezultātus, ir nepieciešams ne tikai mehāniski izpildīt tehniku, bet pilnībā iesaistīties procesā. Viens no galvenajiem Reiki aspektiem ir zemēšanās. Tā ir tehnika, kas palīdz izveidot saikni ar zemi un stabilizēt enerģijas plūsmu. Praktizētājam jābūt pārliecinātam un stabilam, lai efektīvi pārnestu enerģiju.

Sirds atvēršana ir vēl viens svarīgs Reiki elements. Tas ļauj praktizētājam būt atklātam un pilnībā iesaistītam procesā. Šis stāvoklis ļauj enerģijai brīvi plūst caur jūsu sirdi, pastiprinot sesijas spēku. Vēl viena svarīga tehnika ir augšējā plūsma, kur enerģija tiek virzīta caur augšējām čakrām, palīdzot izveidot saikni ar augstākiem apziņas līmeņiem un pastiprinot enerģijas iedarbību.

Īsta Reiki sesija sākas tad, kad apzināti piedalāties procesā. Tas nozīmē, ka jūs ne tikai mehāniski izpildāt darbības, bet pilnībā iesaistāties procesā ar savu apziņu. Ir svarīgi aktīvi novērot savas sajūtas, domas un emocijas, kas palīdzēs labāk saprast, kā Reiki enerģija ietekmē jūs un jūsu pacientu.

Sadarbība ar Reiki enerģiju ir process, kurā jūs strādājat harmonijā ar enerģiju, aktīvi mijiedarbojaties ar to un virzāt to nepieciešamajā virzienā. Mūsu video sensējs Mihails Mošenkovs vedīs jūs cauri katram solim, daloties ar savām zināšanām un pieredzi, palīdzot jums kļūt par īstu Reiki meistaru.

Pievienojieties mums, lai uzzinātu vairāk par to, kā izmantot šos principus Reiki praksē un sasniegt dziļus rezultātus.