Mihaila Mošenkova Interneta Skola

Kā padarīt Reiki praksi reālu

Šodien es jums pastāstīšu, kā padarīt jūsu praksi reālu un efektīvu. Šajā nodarbībā es izskaidrošu, kas ir prakse un kāpēc regulāra prakse ir tik svarīga. Prakse – tas ir jebkurš darbība, kuru jūs atkārtojat regulāri, vai tā būtu zobu tīrīšana, jogas nodarbības vai Reiki seansi. Laika gaitā šādas darbības kļūst par jūsu dzīves un organisma sistēmas daļu.

Ļoti svarīgi izvēlēties vienu praksi, kas jums patiešām patīk un ir piemērota. Es pats esmu izgājis cauri daudzām tehnikām, līdz sapratu, ka panākumu atslēga ir dziļi apgūt vienu praksi, nevis virspusēji iepazīt daudzas. Mans skolotājs reiz ieteica man izvēlēties vienu tehniku un to veikt katru dienu. Es izvēlējos meditāciju ar dziedināšanu un sāku to darīt katru dienu. Sākumā tas nebija viegli, bet ar katru dienu es jutos mierīgāks un pārliecinātāks.

Regulāra prakse ir jebkuras prakses pamats. Atkārtojot vienu un to pašu darbību katru dienu, jūs nostiprināt to savā sistēmā. Pat ja jums nāksies paņemt pauzi, jūs viegli varēsiet atgriezties pie prakses un ātri sasniegt rezultātu. Viena dziļi apgūta tehnika dos vairāk labuma nekā daudzas virspusējas.

Šajā nodarbībā es pievērsīšu īpašu uzmanību trešā līmeņa Reiki praksēm, piemēram, pagātnes kļūdu dziedināšanai un garīgajai aizsardzībai. Šīs tehnikas palīdz tikt galā ar dzīves grūtībām un sasniegt iekšējo apgaismību. Es arī izskaidrošu, cik svarīgi ir klausīties lekcijas vairākas reizes, lai labāk saprastu un nostiprinātu materiālu.

Nodarbības beigās mēs veiksim praktisku vingrinājumu – meditāciju, kuras mērķis ir aktivizēt enerģiju caur nabu. Es parādīšu, kā pareizi elpot un koncentrēties, lai sasniegtu maksimālo efektu. Ceru, ka šī nodarbība palīdzēs jums saprast, kā padarīt savu praksi dziļu un efektīvu. Regularitāte un koncentrēšanās uz vienu tehniku – tas ir tas, kas palīdzēs jums uzlabot savu emocionālo, fizisko un garīgo stāvokli.