Mihaila Mošenkova Interneta Skola

Kaitīgs ieradums. Ko ar to darīt.

Es priecājos jūs sveikt mūsu otrā līmeņa Reiki meistarklasē! Šodien mēs runāsim par to, kā atbrīvoties no kaitīgiem ieradumiem, izmantojot unikālo Sei He Ki Čiryo tehniku. Mēs visi zinām, cik grūti ir cīnīties ar ieradumiem, kas traucē mums dzīvot - vai tas būtu alkohols, smēķēšana, pārēšanās vai kaut kas cits. Šie ieradumi iesakņojas mūsu dzīvē un kļūst par daļu no mums.

Bet iedomājieties, ka ir metode, kas palīdzēs jums ne tikai cīnīties ar ieradumiem, bet patiesi atbrīvoties no tiem. Šī tehnika palīdz apzināties savu ieradumu un pieņemt izšķirošu lēmumu atbrīvoties no tā. Galvenais - ir vēlme un gatavība mainīt savu dzīvi uz labāku.

Izmantojot Sei He Ki Čiryo tehniku, jūs varēsiet ne tikai atbrīvoties no kaitīgiem ieradumiem, bet arī sajusties brīvi un stipri. Tas ir ceļš uz jaunu, veselīgu dzīvi. Esmu pārliecināts, ka, ja izmēģināsiet šo metodi, jūs redzēsiet reālas pārmaiņas. Jūs kļūsiet pārliecinātāki par sevi un atklāsiet jaunas iespējas.

Nezaudējiet iespēju mainīt savu dzīvi. Pievienojieties mums un atklājiet pārsteidzošo iespēju pasauli, ko sniedz Sei He Ki Čiryo tehnika. Kopā mēs veiksim šo pirmo soli uz labāku dzīvi.

Ar nepacietību gaidu tikšanos ar jums meistarklasē!