Mihaila Mošenkova Interneta Skola

Uti Te. Meklēšana un atbrīvošana.

Šodien mums ir meistarklase, kas veltīta mazāk pazīstamai, bet ļoti spēcīgai Rēiki tehnikai, ko sauc par "Uti Te" jeb "pļaukāšana". Šī tehnika tika plaši izmantota dažādās dziedniecības praksēs. Es vēlos jums parādīt, kā šī tehnika var palīdzēt atbrīvot sasprindzinājumu un negatīvo enerģiju no ķermeņa.

Iedomājieties, ka kāds jūs maigi uzsit pa muguru un saka: "Viss būs kārtībā". Šī intuitīvā rīcība palīdz atbrīvot sasprindzinājumu, un tā ir tieši saistīta ar mūsu emocionālo stāvokli. Uti Tē tehnika izmanto šo pašu principu, bet ar Rēiki enerģiju, lai pastiprinātu efektu.

Šajā meistarklasē es jums parādīšu, kā efektīvi izmantot šo tehniku. Sadalīsim to divās daļās. Pirmā daļa būs vērsta uz tiešo sasprindzinājuma zonu identificēšanu un atbrīvošanu, īpaši uz sejas zonu – pieri, vaigiem, zoda, deniņiem un galvas augšdaļas.

Piemēram, ja mēs vienkārši uzsitam pa pieri, mēs varam sajust, kur ir sasprindzinājums. Maigi pieskaroties ar pirkstu galiem, mēs stimulējam asinsriti un atbrīvojam spriedzi. Dariet to lēni un ar apdomu, koncentrējoties uz katru vietu vismaz 35 reizes.

Kad esat identificējuši saspringtas zonas, nākamais solis ir izmantot Rēiki, lai pastiprinātu efektu. Uzlieciet rokas uz saspringtajām vietām un ļaujiet enerģijai plūst, līdz sajūtat siltumu un atvieglojumu.

Pēc šīs tehnikas pielietošanas jūs sajutīsiet, kā sasprindzinājums pazūd, un ķermenis kļūst vieglāks un atbrīvotāks. Atcerieties, ka galvenais ir darīt to lēni un uzmanīgi, koncentrējoties uz katru vietu atsevišķi.

Šī tehnika ir ļoti efektīva, ja to izmanto pareizi, un var palīdzēt jums sasniegt dziļāku mieru un līdzsvaru. Es ceru, ka šī meistarklase palīdzēs jums labāk izprast un izmantot Uti Tē tehniku savā praksē. Pievienojieties man šajā ceļojumā uz atbrīvošanu un pašizdziedināšanu.