Mihaila Mošenkova Interneta Skola

Kad mēs nezinām sevi

Šajā video es jums pastāstīšu par svarīgu tēmu, kas attiecas uz katru no mums. Mēs bieži domājam, ka pazīstam sevi, balstoties uz mūsu atmiņām un pieredzi, bet cik pilnīga ir šī zināšana? Es šo meistarklasi nosaucu "Kad mēs nezinām sevi", jo patiesībā mēs atceramies tikai nelielu daļu no mūsu dzīves.

Katrs no mums pamana, ka daudzi dzīves notikumi vienkārši tiek izdzēsti no atmiņas. Mēs varam atcerēties lielos, nozīmīgos mirkļus, bet ikdienas detaļas bieži vien pazūd. Mēs neatceramies, ko darījām pirms gada tajā pašā dienā, ko ēdām brokastīs pirms divām nedēļām vai par ko domājām vakar vakarā. Tas ir pārsteidzošs fenomens, un es vēlos, lai jūs par to padomātu.

Trešajā Reiki līmenī mēs sākam pamanīt, ka mūsu uztvere par dzīvi kļūst smalkāka. Mēs redzam, ka daudzi notikumi paiet garām mūsu apziņai, ja tiem nepievēršam pienācīgu uzmanību. Mūsu aktīvā dzīve ir tik piesātināta, ka mūsu sistēma cenšas izdzēst liekās atmiņas, lai nepārblīvētu sevi.

Iedomājieties, ja mēs atcerētos katru dzīves sīkumu – tas pārvērstu mūsu atmiņu haosā, kurā nav iespējams orientēties. Mūsu apziņa mūs aizsargā, atstājot tikai svarīgas atmiņas. Šajā video es jums pastāstīšu, kā trešajā Reiki līmenī mēs varam iemācīties novērot sevi un pamanīt tās smalkās izmaiņas, kas notiek mūsos.

Mēs runāsim par nomoda un miega stāvokli, par to, kā mūsu ķermenis reaģē uz realitāti un kā mūsu apziņa darbojas dažādos brīžos. Es paskaidrošu, ka lielākā daļa mūsu atmiņu atrodas dziļā zemapziņas līmenī un izpaužas tikai noteiktos stāvokļos.

Es aicinu jūs padomāt par to, kā jūs uztverat sevi un savu dzīvi. Cik bieži jūs atceraties savus laimīgos mirkļus? Cik bieži jūs jūtat pilnīgu apmierinājumu un prieku? Šie jautājumi palīdzēs jums saprast, cik labi jūs patiesībā pazīstat sevi. Mēs strādāsim pie tā, lai uzlabotu mūsu uztveri un iemācītos pamanīt svarīgos dzīves mirkļus, kas mūs dara laimīgus un apzinātus. Pievienojieties man šajā aizraujošajā ceļojumā pie sevis.