Mihaila Mošenkova Interneta Skola

Dantjanu atjaunošana

Mihails Mošenkovs aicina jūs uz otrā līmeņa Reiki meistarklasi, kur viņš dalīsies ar Dantjanu atjaunošanas tehniku, kuru viņš ir praktizējis vairāk nekā gadu. Šī spēcīgā apzinātības tehnika palīdzēs jums izveidot harmonisku enerģētisko lauku un uzlabot savu pašsajūtu.

Video sākumā Mihails stāsta par to, cik svarīgi ir strādāt ar enerģētiskajiem centriem, un skaidro, ka apzinātā ķermeņa elpošanas tehnika no pirmā acu uzmetiena ir vienkārša, bet prasa ilgstošu apgūšanu. Viņš skaidro, ka ir trīs galvenie enerģētiskie centri: galva un kakls, krūtis un mugura, vēders un ķermeņa apakšdaļa. Lai sasniegtu harmonisku stāvokli, visiem centriem ir jādarbojas saskaņoti.

Mihails uzsver apzinātības un līdzsvara nozīmīgumu dzīvē. Viņš norāda, ka lielākā daļa cilvēku apzinās tikai tos savas pašsajūtas aspektus, kas viņiem traucē, un tehnika palīdz pamanīt gan pozitīvās, gan negatīvās puses. Video detalizēti aprakstīta apzinātā ķermeņa elpošanas tehnika un darbs ar enerģētiskajiem centriem, ieskaitot elpošanu caur izvēlēto centru, vizualizāciju un Reiki simbolu izmantošanu enerģijas aktivizēšanai.

Mihaila piedāvātā tehnika ir paredzēta gan profilaksei, gan ārstēšanai, ļaujot pamanīt un novērst radušās problēmas. Tā var šķist maģiska, jo rezultāti bieži vien ir ātri un jūtami. Mihails sniedz meistarklases dalībniekiem instrukcijas vingrinājuma veikšanai, sākot ar viena no enerģētiskajiem centriem izvēli. Viņš detalizēti izskaidro, kā pareizi elpot, vizualizēt un sajust enerģijas kustību izvēlētā centra iekšpusē.

Mihails arī sniedz ieteikumus ilgtermiņa praksei, iesakot ilgstoši strādāt ar izvēlēto centru, lai sasniegtu maksimālu efektu. Viņš uzsver pastāvīgas prakses un apzinātas pieejas vingrinājumu veikšanai nozīmīgumu.

Pievienojieties meistarklasei un uzziniet, kā atjaunot Dantjanu, izveidot harmonisku enerģētisko lauku un uzlabot savu veselību un pašsajūtu ar Reiki apzinātības tehniku.