Mihaila Mošenkova Interneta Skola

Reiki sesija. Labas ziņas sev.

Mans vārds ir Mihails Mošenkovs, un es esmu daudzu gadu Reiki prakses meistars un skolotājs. Šodien es vēlos dalīties ne tikai ar savām domām, bet arī ar galvenajiem punktiem no meistarklases, ko mēs nesen veicām par tēmu "Reiki sesija. Labas ziņas sev". Šī nodarbība tev ļaus dziļāk izprast, kas ir Reiki, un, iespējams, iedvesmos tevi iziet meistarības ceļu.

Reiki nav vienkārši dziedināšanas tehnika; tas ir ceļš uz pašapzināšanos jaunā kvalitātē. Kā cilvēka, kas var palīdzēt ne tikai sev, bet arī citiem. Mūsu meistarklasē mēs sākam ar pamatiem, uzsverot, ka katrs var apgūt šīs prakses - vai tu esi pavārs, slēdznieks vai mākslinieks. Tas ir universāls rīks, kas pieejams ikvienam.

Viens no galvenajiem aspektiem, ko es izskaidroju, ir pārejas process no viena enerģētiskā stāvokļa uz citu. Tas ir pamats tam, kā Reiki strādā ar taviem ķermeni un garu. Es skaidroju, kas ir saskaņošanās ar Reiki: mēs pārejam no ikdienas stāvokļa uz stāvokli, kurā varam sajust un pieņemt enerģijas, aktīvi tās vadot.

Arī regulāra prakse ir svarīga. Es stāstīju, kā neregulāras nodarbības var atstāt tava attīstība noteiktā līmenī, bet regulāras to būtiski uzlabo. Tas tev palīdzēs ne tikai uzlabot savus rezultātus Reiki, bet arī iegūt dziļāku izpratni par saviem iekšējiem procesiem un potenciāliem.

Mēs arī apspriedām, kā var izmantot Reiki pašdziedināšanai un veikt sesijas pats sev, sākot no vienkāršākajām tehnikām un pakāpeniski pārejot uz sarežģītākām. Tas ir daļa no pašatziņas un personīgās jūtīguma un uzmanības attīstīšanas procesa pret savu ķermeni un garu.

Es aicinu tevi ne tikai iepazīt šos pamatus, bet arī izjust tos savā pieredzē. Mēs kopā varam pētīt šīs brīnišķīgās iespējas, ko atver Reiki. Atklāj šo dziedināšanas un harmonijas ceļu.

Ar siltumu un gaismu,
Mihails