Mihaila Mošenkova Interneta Skola

Ieradumu dziedināšana.Reiki.

Pievienojieties sensēja Usui Reiki Mihaila Mošenkova meistarklasei, kur jūs uzzināsiet unikālas ieradumu dziedināšanas metodes, izmantojot seno Reiki mākslu. Šajā video sensējs Mošenkovs dalās dziļās zināšanās par to, kā mūsu apziņas un uzvedības modeļi veido mūsu dzīvi, un piedāvā efektīvus rīkus to apzināšanai un maiņai.

Izmantojot Reiki praksi, sensējs Mošenkovs mācīs jums, kā dialogs ar jūsu apziņu var palīdzēt atklāt un modificēt iekšējos blokus un ierobežojošos uzskatus. Īpaša uzmanība tiek pievērsta Reiki simbolu un afirmāciju jaudas izmantošanai, kas kļūs par jūsu palīgiem personīgo ieradumu pārveidošanā.

Meistarklases laikā jūs arī uzzināsiet par pacietības un secības nozīmi ieradumu maiņā, kā arī par to, kā pakāpeniski sasniegt harmoniju starp iekšējo pasauli un ārējo realitāti. Šis nodarbība kļūs par nenovērtējamu resursu ikvienam, kurš tiecas uz harmonisku dzīvi un labāku pašizpratni.

Noskatieties mācību video "Ieradumu dziedināšana" un atklājiet ceļu uz dziedināšanu un pašattīstību kopā ar sensēju Usui Reiki Mihailu Mošenkovu. Sagatavojieties transformācijai un sāciet ceļu uz labāko sevis versiju jau šodien!