Mihaila Mošenkova Interneta Skola

Neverbālā dziedniecība Reiki 2. līmenī

Es priecājos jūs uzaicināt uz meistarklasi Usui Reiki "Nevārdiskā dziedināšana 2. līmenī". Šo kursu esmu izstrādājis speciāli tiem, kas, tāpat kā es, jau ir apguvuši Usui Reiki otrā līmeņa zināšanas un vēlas ielūkoties savas dievišķās apziņas neiedomājamajās dziļumās.

Es vēlos dalīties ar jums unikālos noslēpumos un atklājumos, ko esmu veicis daudzu desmitgažu garumā savā praksē, īpaši koncentrējoties uz nevārdiskās apziņas attīstību, lai sasniegtu augstāko efektivitāti dziedināšanā.

"Apskatīsim kopā nevārdiskās apziņas pasauli, kurā vārdiem nākas atkāpties vietā smalkai uztverei un intuīcijai. Tas ir jūsu iespēja iegrimt savas dvēseles neizzinātajās dziļumās, atklājot tur brīnumainu spēju sazināties un dziedināt bez viena vārda, izmantojot vienīgi enerģiju un dziļas sajūtas. Jūsu apakšapziņā slēpjas neierobežotas iespējas, kuras, pareizi noskaņojot, var radīt brīnumus pašdziedināšanā un palīdzēt citiem viņu ceļā uz veselību un harmoniju."

Šajā meistarklasē jūs ne tikai uzlabosiet savas dziednieka prasmes, bet arī padziļināsiet izpratni par savu būtību un iekšējiem resursiem. Es jūs mācīšu, kā radīt ideālus apstākļus pašdziedināšanai, tieši strādājot ar enerģiju un jūsu nevārdisko apziņu. Tas kļūs par jūsu iespēju jaunā veidā paskatīties uz dziedināšanas mākslu un pacelt savas prasmes uz pilnīgi jaunu līmeni.

Pievienojieties man šajā ceļojumā izpētīt nevārdiskās apziņas noslēpumus, lai kopā atklātu mūsu būtības dziļumos slēptās iespējas.