Mihaila Mošenkova Interneta Skola

Es Simbols

Jūs esat aicināti pasaulē, kur katrs Reiķi simbols ir atslēga uz jūsu iekšējā "Es" dziļumiem, pasaulē, kur harmonijas un veselības enerģija kļūst par jūsu pastāvīgo pavadoni. Meistarklase "Es Simbols" no slavenā Ušui Reiķi meistara ir unikāla iespēja ne tikai iepazīties, bet arī izjust Reiķi enerģētiskos simbolus, saprast to struktūru, vibrāciju un pārāko uzdevumu.

Šī meistarklase atklās jums noslēpumus, kas slēpti senos simbolos, un mācīs jūs sasniegt īpašu harmonijas un veseluma stāvokli. Jūs iemācīsieties izmantot Reiķi zināšanas un tehnikas, lai uzlabotu savu dzīvi, paaugstinātu savu "Gaismas" līmeni un sasniegtu iekšējā miera un saskaņas ar sevi un apkārtējo pasauli stāvokli.

Meistarklase tiek piedāvāta no skolotāja ar dziļu izpratni un daudzu gadu pieredzi Reiķi jomā, kurš dalās savās zināšanās vienkāršā un saprotamā valodā. Tas padara meistarklasi pieejamu gan iesācējiem, gan pieredzējušiem Reiķi praktiķiem.

Meistarklases "Es Simbols" priekšrocības:

Dziļa izpratne par Reiķi simboliem un to pielietojumu dzīvē.
Unikālas tehnikas sasniegšanai harmonijas un veseluma stāvoklim.
Instrukcijas, kas sniegtas vienkāršā un pieejamā valodā.
Iespēja mainīt savu "Gaismas" līmeni un dzīvot harmonijā.
Mainiet savu dzīvi šodien. Pievienojieties meistarklasei "Es Simbols" un atklājiet Reiķi simbolu spēku savā dzīvē. Jūsu ceļojums uz harmoniju un veselumu sākas šeit, Ušui Reiķi Mihaila Mošeņkova mācību vietnē.

Nepalaidiet garām iespēju bagātināt savu dzīvi ar zināšanām, kas mainīs jūsu pašu un apkārtējās pasaules izpratni. Iegūstiet piekļuvi meistarklasei šodien un sāciet savu ceļu uz harmoniju un iekšējo gaismu!