Mihaila Mošenkova Interneta Skola

Jauns Reiki seanss " Vibrācija"

Dārgie Reiki skolēni, mēs aicinām jūs piedalīties aizraujošajā meistarklasē "Vibrācija" - jauna metode no Reiki meistara Mihaila Mošenkova! Ja jūs ciešat no sāpēm, enerģijas stagnācijas, diskomforta vai saskaraties ar asinsriti saistītām problēmām, tad šis sesija ir tieši tas, kas jums nepieciešams.

Ko jūs iegūsiet? Meistarklases rezultāti ir vienkārši apbrīnojami! Jūs izjutīsiet jaunu enerģijas plūsmu, atbrīvosieties no sāpēm un enerģētiskās stagnācijas. Jūs sagaidīs pārsteidzoša dziedināšana un harmonizācija jūsu ķermenim un garai.

Kā tas darbojas? "Vibrācijas" metode ir izstrādāta Mihaila Mošenkova bagātā pieredzē un ekspertīzē Reiki jomā. Viņš apvieno vibrāciju spēku ar enerģētiskajiem plūsmiem, lai radītu unikālu un efektīvu dziedinošu iedarbību. Katrs sesijas laiks ir īpaši pielāgots, lai risinātu konkrētas problēmas, ar kurām jūs varat saskarties.

Kādas ir panākumu garantijas? Lai gūtu maksimālu labumu no sesijas, svarīgi ir izvēlēties piemērotu vietu tās veikšanai. Mājīga un mierīga vide palīdzēs jums pilnībā iesaistīties procesā un pastiprinās "Vibrācijas" ietekmi. Ir svarīgi arī pareizi novietot rokas, lai nodrošinātu optimālu enerģijas sadali.

Kā notiek meistarklase? Sesijas laikā jūs būsiet kopā ar vienaldzīgiem domājošiem cilvēkiem, kas piešķirs jums spēku un atbalstu. Meistarklases beigās Mihails Mošenkovs apkopos rezultātus un palīdzēs jums saprast saņemtās sajūtas. Grupas prakse pastiprinās jūsu enerģiju un padarīs pieredzi vēl spilgtāku.

Nepalaist garām iespēju piedalīties šajā unikālajā meistarklasē "Vibrācija" no Mihaila Mošenkova un iegūt lieliskus rezultātus savam ķermenim un garai. Dāvini sev veselību un harmoniju ar Reiki un jauno "Vibrācijas" metodi!