Mihaila Mošenkova Interneta Skola

Reiki simboli. Augstākais līmenis pielietošanā.

Laipni lūdzam aizraujošajā Reiki simbolu un radošās dziedināšanas pasaules! Jūsu ceļvedis unikālajā Reiki simbolu tehnikā un to augstākajā līmenī - Gaismas Reiki Skola - ar prieku aicina jūs uz 2. līmeņa Reiki meistarklasi japāņu tradīcijā, ko vadīs Reiki Meistars Mihails Mošenkovs.

Kas ir Simbola gaidīšana? Iedomājieties, ka katrs Reiki simbols ir atslēga dziļai sapratnei un gudrībai. Simbola gaidīšana ir brīdis, kad jūs atrodaties pie šīs durvju, gatavi ieiet un atklāt Simbola potenciālu dziedināšanai un apgaismībai. Kā prasmīgs mākslinieks, kas gatavojas radīt šedevru, jūs klusējat gaidīšanas un iedvesmas pilnā svinīgā brīdī.

Radošana - sajūta - automatizēšana. Iegrimstot Reiki simbolu pasaulē, to zīmes un kontūras kļūst par jūsu apziņas daļu. Jūsu roka sāk dejot telpā kā maģisks zobens, izstarojot dziedinošo gaismu. Šī radošuma un automatizēšanas sajūta ļaus jums bez piepūles izmantot Simbolus labumam un harmonijai.

Intuīcija un konkrēti sesijas brīži. Katra Reiki sesija ir unikāla ceļojuma pieredze, kas dzimst no jūsu intuīcijas un dziļas Simbolu izpratnes. Ir svarīgi būt šeit un tagad, atvērtam saņemt informāciju no augstākiem avotiem. Jūsu rokas kļūst par jūsu dvēseles turpinājumu, un jūs varat sajust, kā Reiki enerģija iekļūst katrā ķermeņa šūnā, dziedinot un attīrojot.

Kā pārvērst sesiju radošā procesā? Iedomājieties sevi kā mākslinieku, kuram ir glezniecības audekls - jūsu sesija. Reiki simboli ir jūsu glezniecības palete, kurā jūs izvēlaties krāsas un toņus, lai radītu dziedināšanas mākslu. Katra sesija kļūst par radošu procesu, kurā jūs veidojat harmoniju, līdzsvaru un labklājību gan jūsu, gan jūsu klienta dzīvē.

Iegrimstiet Reiki un simbolu pasaulē, kur jūs kļūsiet par augstfrekvences enerģijas kanālu, un jūsu rokas - dziedināšanas instrumentiem. Gaismas Reiki Skola sniegs jums zināšanas un pieredzi, lai jūs varētu izmantot Simbolus Reiki terapijas mākslas augstākajā līmenī. Jūs gaidīs aizraujoša ceļojuma dziļumos, iekšpusē sevis un mūžīgajā Visuma enerģijā un mīlestībā.

Nezaudējiet šo brīnišķīgo iespēju būt daļai no tā! Pievienojieties mums japāņu Reiki tradīcijas 2. līmeņa meistarklasē, ko vadīs meistars. Atklājiet Reiki simbolus un atbrīvojiet savu dziedināšanas spēku! Mēs jūs sagaidām Gaismas Reiki Skolā, kur tiek iedegta dziedināšanas gaisma!