Mihaila Mošenkova Interneta Skola

Darām kopā ❤️! Čakru balansēšanas seanss. Pilnā versija. Reiki.

Draugi, ļaujiet mums to darīt kopā! Šodien mēs sāksim pilnu čakru līdzsvara seansu, izmantojot Reiki enerģiju kopā ar Sihana Mihailu Mošenkovu. Sagatavojieties - skatīsimies un rīkosimies!

Mēs zinām, ka katru dienu saskaramies ar dažādiem izaicinājumiem un stresu, kas var traucēt mūsu enerģētisko harmoniju. Bet neuztraucieties, čakru līdzsvars ir lielisks veids, kā atjaunot iekšējo harmoniju un līdzsvaru. Kad mūsu čakras ir līdzsvarā, mēs kļūstam stiprāki, pašapziņas pilni un labāk pārvarējam dzīves izaicinājumus.

Lai sasniegtu maksimālus rezultātus, iekļaujiet šo pilno seansu savā dienas kārtībā uz 40 dienām. Atcerieties, šis laiks ir nepieciešams, lai jūsu organisma pilnībā pārveidotos uz labāku veselības stāvokli!

Uzticieties iekšējam skolotājam sevī un ļaujiet savai enerģijai ziedēt. Ticējiet sev un savai spējai sasniegt iekšējo harmoniju. Atcerieties, ka veselīga un līdzsvarota dzīve gaida mūs priekšā, un šī prakse ir lielisks sākums!

Nekad neaizmirstiet veltīt laiku savai garīgajai pilnveidei. Tas ir viens no laimes un labklājības atslēgām. Apzinīgi sekot šiem vingrinājumiem, un jūs iegūsit iekšēju mieru un skaidru domāšanu.

Jūsu enerģija ir jūsu visdārgākais bagātības avots. Rūpējieties par to ar mīlestību un cieņu. Padariet šo seansu par sava regulārās prakses sastāvdaļu, lai uzturētu enerģētisko harmoniju un labklājību. Kopā mēs spēsim sasniegt skaistu līdzsvaru un dzīvot pilnvērtīgu dzīvi!