Mihaila Mošenkova Interneta Skola

Enerģētiskā skenēšana un daudz kas cits, strādājot ar Reiki

Enerģijas skenēšana Reiki un daudz kas cits - viens no interesantākajiem mācību stundām no Reiki meistara Mihaila Mošenkova, kas piedāvāts Skolas "Gaisma Reiki". Šajā meistarklasē būs sniegta pilna stundu ieraksts.

Stundas laikā tiks aplūkotas zināšanas, emocijas un viedokļi, kā arī kāpēc un kā izmantot enerģijas skenēšanu dziednieciskajā praksē. Īpaša uzmanība tiks pievērsta enerģētiskās godīguma jēdzienam un tā nozīmei dziednieka darbā.

Tiks runāts par tā saucamo "sarkanās līnijas" konceptu un tās atrašanās vietu, kā arī citiem faktoriem, kas var ietekmēt praktizējošo un pacientu.

Viena no galvenajām meistarklases tēmām būs diagnostikas pārvēršana dialogā, kas palīdzēs labāk saprast pacienta problēmas un vajadzības.

Ja jums interesē dziļāka šīs tēmas izpēte, es ieteiktu klausīties un veidot konspektu no pirmās meistarklases daļas. Tāpat, lai turpinātu izpētīt šo tēmu, pieejami trīs bezmaksas turpinājumi, kuriem var piekļūt, izmantojot sekojošās saites:

  1. Pirmā meistarklases daļa
  2. Otrā meistarklases daļa
  3. Trešā meistarklases daļa

Seko šīm saitēm, lai padziļināti iepazītos ar materiālu un papildinātu savas zināšanas enerģijas skenēšanas un dziednieciskās prakses jomā. Veiksmi jūsu aizraujošajā ceļojumā!