Mihaila Mošenkova Interneta Skola

Enerģētiskā skenēšana un daudz kas cits, strādājot ar Reiki

Enerģētiskā skenēšana Reiki ir viens no aizraujošākajiem tematiem, ko piedāvā Reiki Sihans Mihails Mošenkovs, mācoties Reiki Gaismas skolā. Šis meistarklase ne tikai demonstrē pilnu nodarbības ierakstu, bet arī iegremdē klausītājus dziļu zināšanu pasaulē, kas pārklājas ar emocijām un daudziem viedokļiem.

Nodarbība aptver svarīgus aspektus, kā un kāpēc izmantot enerģētisko skenēšanu dziedināšanas praksē, izskaidrojot ne tikai metodi, bet arī uzsverot enerģētiskās godīguma nozīmi katram dziedniekam. Tiek aplūkota tēma par "sarkano līniju" - robežu, kuru ir jāprot just un cienīt, lai harmoniski apvienotu ārstēšanas efektivitāti ar drošību gan praktizētājam, gan pacientam.

Nodarbības galvenais moments ir diagnostikas procesa pārvēršana dialogā. Šī pieeja ne tikai veicina dziļu pacienta problēmu un vajadzību izpratni, bet arī atver durvis efektīvākai dziedināšanai.

Tiems, kas vēlas dziļāk iepazīties ar šo aizraujošo tēmu, es ļoti iesaku uzmanīgi klausīties un rūpīgi konspektēt meistarklases pirmo daļu. Turpinājumam izpētei tiek piedāvātas trīs bezmaksas nodarbību daļas, pie kā var piekļūt, izmantojot norādītās saites.

Šis ceļojums sola būt aizraujošs piedzīvojums enerģētiskās skenēšanas un dziedniecības prakses pasaulē, atklājot jaunus zināšanu un iespēju horizontus. Novēlu veiksmi šajā izglītojošajā un iedvesmojošajā izpētē!

  1. Pirmā meistarklases daļa
  2. Otrā meistarklases daļa
  3. Trešā meistarklases daļa

Seko šīm saitēm, lai padziļināti iepazītos ar materiālu un papildinātu savas zināšanas enerģijas skenēšanas un dziednieciskās prakses jomā. Veiksmi jūsu aizraujošajā ceļojumā!