Mihaila Mošenkova Interneta Skola

Sazemēšana. Kas tas ir un kā to darīt?

Zemes savienošana ir svarīga prakse, kas palīdz mums uzturēt saikni ar Zemi un nodrošina enerģētisko stabilitāti. Usui Reiki kontekstā zemes savienošana spēlē galveno lomu enerģijas darbībā un nodrošina drošu un efektīvu šīs metodes pielietojumu.

Mēs zinām, ka, nodarbojoties ar garīgo vai enerģētisko praksi, mūsu apziņa un enerģija var paceļoties uz augstākām sfērām. Tomēr zemes savienošana ļauj mums saglabāt līdzsvaru un stabilitāti, lai nezaudētu kontaktu ar realitāti un nenovirzītos "uz mākoņiem". Tādējādi zemes savienošana palīdz mums palikt centrētiem un koncentrētiem savā praksē.

Turklāt zemes savienošana veicina negatīvas enerģijas attīrīšanu un lieka stresa atbrīvošanu. Tas palīdz uzlabot mūsu fizisko un emocionālo labklājību.

Ja jums ir iespēja iepazīties ar Usui Reiki semināra audio ierakstu, es stingri iesaku izpētīt šo mācību par zemes savienošanu. Tas palīdzēs labāk saprast šīs prakses nozīmi un iemācīties to veikt pareizi.

Zemes savienošana ir ne tikai svarīga Usui Reiki prakses sastāvdaļa, bet arī prasme, ko varat pielietot ikdienas dzīvē, lai uzturētu līdzsvaru un harmoniju. Sāciet savu ceļojumu uz labāku pašsajūtu un garīgo attīstību, izpētot šo svarīgo mācību!