Mihaila Mošenkova Interneta Skola

Gadsimta slimība. Stress. Atbrīvojies no tā pats!

Sveiki!

Mūsdienu pasaule var būt dinamiska un aizņemta, taču bieži stresa iedarbība kļūst par mūsdienu slimību, atņemot mums enerģiju un prieku. Tomēr ir veids, kā pašiem tikt galā ar stresu un atbrīvoties no tā ieslēgšanas, izmantojot Reiki un unikālu tehnoloģiju, kuru piedāvā mūsu skolotājs Mihails Mošenkovs.

Šie vienkāršie vingrinājumi jau palīdzējuši simtiem cilvēku sasniegt stabilu rezultātu un tie ir spējīgi palīdzēt arī jums! Ko tam ir nepieciešams? Vispirms uzmanīgi noklausīties un atkārtot šīs tehniskās prasmes, pabeigt pašārstēšanās kursu un pilnībā saprast visas idejas, regulāri un pareizi tās īstenojot.

Šajā meistarklasē jūs gaida unikāla metožu kombinācija: Reiki, ķermeņa terapija, mantras, masāža un apziņas darbs. Tas kopā nodrošina spēcīgu instrumentu stresa pārvarēšanai un veselības atjaunošanai.

Tātad izvēle ir jūsu rokās. Vai vēlaties izmēģināt šo unikālo meistarklasi, kas atklās jaunas iespējas jūsu paša dziedināšanā, vai turpināt ciest un izjust. Atjaunojiet savu veselību, veiciet "lielo remontu" savā nervu sistēmā!

Video ieraksts no šī lielā meistarklases "Reiki Gaismas Skolā" ar Sihānu Mihailu Mošķenkovu palīdzēs jums šajā ceļā uz veselību un harmoniju. Izmantojiet šīs vērtīgās idejas un darbības, lai atbrīvotos no stresa un atgūtu prieku un spēku savā dzīvē.

Nekavējiet, pieņemiet šo izaicinājumu un sāciet šo ceļojumu uz paša dziedināšanos jau šodien. Esiet pats savas veselības gādātājs, un lai pasaule ap jums kļūst spilgta un pilna prieka!

Atjaunojiet savu veselību, šis ceļš uz harmoniju jau jūs gaida. Laipni lūdzam pievienoties Mihailam Mošenkovam meistarklasē!