Mihaila Mošenkova Interneta Skola

Reiki simboli un intuīcija

Klausīties enerģiju nozīmē būt uzmanīgam pret savām jūtām, intuīciju un sajūtām mijiedarbībā ar apkārtējo pasauli. Enerģija mūs apkārt ir visur un ietekmē mūsu dzīvi. Tā var izpausties caur mūsu emocijām, sajūtām, mijiedarbību ar citiem cilvēkiem un apkārtējo vidi.

Atšķirt patiesību no subjektīvajiem uztverēm "man šķiet" palīdz intuīcijas un jūtīguma attīstība. Jo vairāk mēs praksējam savas intuīcijas klausīšanos, jo vieglāk kļūst atšķirt īstās sajūtas no vienkāršiem viedokļiem un pieņēmumiem.

Vibrācijas izvēle - tas ir apzināts centieni saziņā un pievabot pozitīvas, atbalstošas un iedvesmojošas enerģijas. Kad mēs pievēršam uzmanību pozitīvam, laipnībai, mīlestībai un pateicībai, mūsu vibrācija paaugstinās, kas veicina līdzīgu enerģiju piesaisti mūsu dzīvē.

Intuitīva aizspriedums ir mūsu apziņas neapzinātās daļas gudrība, kas var palīdzēt mums iegūt dziļāku izpratni par situācijām, problēmām vai cilvēkiem. Reiki seansa kontekstā intuīcija var virzīt mūs uz konkrētām vietām klienta ķermenī, kurām nepieciešama īpaša uzmanība, vai palīdzēt saprast, kādas enerģētiskās blokādes jāatrisina.

Skolotāja Mihaila Mošenkova meistarklasē jūs varēsiet iegrimt enerģiju, intuīciju un Reiki pasaules dziļumos. Viņš iemācīs jums klausīties un saprast savas sajūtas, atšķirt intuītīvas sajūtas no subjektīviem pieņēmumiem. Jūs apgūsiet prasmi izvēlēties augstu vibrāciju, kas ienes prieku un saskaņu jūsu dzīvē.

Mainot savi ieradumi, jūs dāvājat sev dārgumu. Iegrimstot visu pasaules enerģiju plūsmās un apgūstot prasmi klausīties savu intuīciju, jūs atklāsiet savu potenciālu un iegūsiet spēju nest laimi savā un citu dzīvē. Nepalaist garām iespēju kļūt par savas laimes saimnieku un piesaistīt veiksmīgus notikumus.

Mēs kopā atvērsim jaunu uztveres un enerģētiskās mijiedarbības dimensiju! Nepalaist garām unikālo iespēju piedalīties Mihaila Mošenkova meistarklasē un mainīt savu dzīvi uz labāko. Iegrimstiet enerģiju, intuīciju un labestības pasaulē, un atrodot saskaņu un panākumus savā dzīvē un Reiki praksē. Dāvājiet sev šo lielisko pieredzi un kļūstiet labāki katru dienu!