Mihaila Mošenkova Interneta Skola

Izdziedinošais stars. Īpašais Reiki seanss.

Dziedinošais staru stariņš. Īpaša Reiki sesija. Meistarklases ieraksts ar skolotāju Mihailu Mošenkovu Reiki Gaismas Skolas zālē, kopā ar skolēniem.

Aicinām jūs uz brīnišķīgu Reiki meistarklasi, kurā jūs iegrimstiet detalizētā teorijā un, protams, praksē. Šajā nodarbībā jūs apgūsit īpašu tehniku, ko radījis skolotājs Mihails Mošenkovs un ko var izmantot īpašos gadījumos, lai koncentrētu iedarbību uz problēmas apgabalu.

Jums tiks piedāvāta iespēja iepazīties ar īpašu Reiki terapiju, kas ļaus jums efektīvi risināt sarežģītas situācijas. Šī unikālā tehnika ļauj koncentrēt dziedinošo enerģiju uz apgabalu, kas prasa īpašu uzmanību un palīdzību.

Iedvesmojošā atmosfēra, ko radījis skolotājs Mihails Mošenkovs kopā ar audzēkņiem, palīdzēs jums atklāt savu potenciālu Reiki un sasniegt ievērojamus panākumus dziedināšanā. Ticat sev un ar pārliecību un meistarību arī jums izdosies izmantot šo brīnišķīgo tehniku.

Līdz tikšanās laikā meistarklasē, kur jūs atklāsiet jaunas Reiki iespējas un iemācīsieties, kā palīdzēt sev un citiem īpašos situācijos ar šo lielisko tehniku!

Lai veicas!