Mihaila Mošenkova Interneta Skola

Īpašas pozīcijas. Galva. Pirmā daļa.

Galvas īpašie stāvokļi ir viena no Reiki tehnikām, kas var palīdzēt atrisināt dažādas problēmas, kas saistītas ar pacienta emocionālo vai fizisko stāvokli. Šīs pozīcijas var izmantot gan pašas par sevi, gan kombinācijā ar citiem Reiki metodēm.

Galvas īpašie stāvokļi var palīdzēt ārstēt dažādas slimības, piemēram, migrēnu, bezmiegu, depresiju, stresu un daudzas citas. Turklāt šīs pozīcijas var palīdzēt uzlabot vispārējo veselības stāvokli un labklājību.

Īpašo galvas pozīciju meistarklasi vadīja japāņu Reiki tradīcijas skolotājs Mihails Mošenkovs Skolas Svetā Reiki. Šajā apmācību videoklipā jūs uzzināsiet, kā izmantot šīs pozīcijas un sasniegt lielus panākumus savā darbā.

Reiki ir sena japāņu tradīcija, kas tiek izmantota veselības uzlabošanai un ārstēšanai. Tā balstās uz ideju par enerģijas pārnešanu no viena organisma uz citu, lai stimulētu organisma dabiskās spējas pašam sevi dziedināt.

Reiki apmācība var būt noderīga visiem, kas vēlas uzlabot savu veselību un labklājību, kā arī tiem, kas vēlas palīdzēt citiem cilvēkiem.