Mihaila Mošenkova Interneta Skola

Izdziedināšana ar skatienu. Lielisks instruments apzinātam Reiki. Gjosi Ho.

Laipni lūdzam aizraujošā nodarbībā par skošanu ar skatienu! Jūs, iespējams, pat nezinājāt, ka jūsu acs var būt tik unikāla, spējot dziedēt subtīlos enerģiju līmeņos. Skolotāja Mihaila Mošenkova meistarklase "Skolas Gaismas Reiki" starptautiskajā centrā ir jūsu ceļš uz šī brīnumainā mākslas atklāšanu.

Var likties, ka, kad vienkārši skatāmies uz citu cilvēku, nekas nenotiek. Bet patiesībā jūsu skatam ir spēks pārnest enerģiju, veicināt dziedināšanu un pārveidot. Tas ir īpaši svarīgi tiem, kas praktizē Reiki un vēlas kļūt par apzinātākiem praktizējošajiem.

Mihaila Mošenkova meistarklase sniegs jums vienkāršas un saprotamas norādes, kas palīdzēs attīstīt jūsu spēju dziedēt ar skatienu. Neatkarīgi no jūsu Reiki prakses līmeņa, šī nodarbība sola būt pieejama un noderīga ikvienam praktizētājam.

Ja jums ir Reiki prakse, tad šī ir jūsu iespēja paplašināt savas spējas un atklāt jaunu dziedināšanas līmeni. Mācies no Mihaila Mošenkova, kurš ir pieredzējis un zinošs enerģētiskās terapijas jomā.

Nezaudējiet šo iespēju - pievienojieties meistarklasei un iegūstiet jaunu spēju dziedēt ar skatienu. Tas ir vienkārši un saprotami, un jūs noteikti būsiet iedvesmots pēc šīs nodarbības!