Mihaila Mošenkova Interneta Skola

Seanss aurā "Iedvesma". Reiki.

Sesija Aurā "Iedvesma" ar Mihailu Mošenkovu

"Kur sākas iedvesma? Sirdī? Dvēselē? Vai, varbūt, tā slepeni mirdz mums apkārt, aurā, kas aptver mūsu būtību?"

Iegrimšana smalko enerģiju pasaulē, telpā, kur sirds savienojas ar Visumu, sniedz unikālu iespēju iegūt harmoniju, dziedēt dvēseli un atklāt sevī bezdibeni iedvesmas avotu. Sesija aurā "Iedvesma" Mihaila Mošenkova vadībā ir ceļojums iekšējā pasaulē, kur katrs atrod savu unikālu atslēgu uz harmoniju un laimi.

✨ Reiki un Aura ✨

Reiki kā dziedināšanas tehnika koncentrē savu enerģiju dziedināšanā, strādājot ar cilvēka enerģētisko ķermeni – viņa aurā. Jūsu aura nav vienkārši mirdzums ap jums, tas ir pasaulē pilns dzīvības, krāsas, emocijas un iespējas. Katrā no mums slēpjas neredzama spēks, spējīga radīt brīnumus. Tieši uz šo spēku mēs vēršamies sesijas laikā.

Iegrimšana "Iedvesmā"

Mihaila Mošenkova uzraudzībā jūsu enerģētiskais ceļojums sola būt šovam, kurā jūs kļūstat par aktieri un skatītāju vienlaikus. Jūs iegrimstat savā aurā, izpētat tās nianses, atklājat jaunus apzināšanās līmeņus un, pats galvenais, jūs atbrīvojaties no bailēm un ierobežojumiem, uzzinot sevi no jaunas, pārsteidzošas puses.

Jūsu Auras Krāsas

Jūs gaida ekspedīcija pa jūsu auras maģiskajām krāsām, kuras katra harmoniski saplūst ar jūsu emocijām un sajūtām. Jūs uzzināsiet, kā dziedēt savu aurā, kā to stiprināt un piepildīt ar gaismu, siltumu un, protams, iedvesmu.

Dziedināšana un Atjaunošana

Jūs dziedējat ne tikai ķermeni, bet arī dvēseli. Dziedinošās Reiki enerģijas jūs piepilda, aiznesot slimības, stresu un satraukumu, atjaunojot jūsu enerģiju, piepildot katru jūsu ķermeņa šūnu ar svaigumu.

Tikšanās ar Sevi

Šī sesija nav vienkārši tehnika vai metodika. Tas ir uzaicinājums satikt pašu sevi, savu patieso "Es", telpā, kur laiks neeksistē, un vienīgais, kas ir nozīmīgs, ir harmonija un mīlestība, kas nāk no jūsu iekšējās gaismas.

Pievienojieties mums šajā brīnumainajā ceļojumā! Apgūstiet Reiki mākslu, ceļojiet pa aurā, atrodat savu iedvesmu un dalieties ar šo gaismu ar pasauli apkārt. Kopā mēs radīsim kaut ko patiesi maģisku!