Mihaila Mošenkova Interneta Skola

Reiki seans sev "REI"

"Iesvētītā Usui Reiki māksla: Japāņu tradīcijas apvienošana ar mūsdienu tehnoloģijām"

Laipni lūdzam unikālā meistarklases video, kurā priekšā Jums stāv Usui Reiki japāņu tradīcijas skolotājs Mihails Mošenkovs. Šī ceļojuma rezultātā Jūs atklāsiet jaunas pasaules garīgās attīstības un pašdziedināšanas jomā, apvienojot Reiki terapijas un masāžas mākslu ar mūsdienīgajām tehnoloģijām.

Šajā video meistarklasē Jūs varēsiet iegrimt harmonijas un labklājības atmosfērā, atverot savus iekšējos potenciālus un paaugstinot savas garīgās spējas. Mihails Mošenkovs atklās priekš Jums Reiki noslēpumus, kas ir nodoti no paaudzes paaudzē japāņu tradīcijā, un vienlaikus tiks pielietoti mūsdienu tehnoloģiju kontekstā, lai piedāvātu maksimāli efektīvu un komfortablu pieredzi.

Iedomājieties unikālu Reiki sesiju, kurā īpašs stāvoklis apvienosies ar konkrētām mērķiem. Tas iedvesmos Jūs iegūt harmoniju un dziedinošo enerģiju, lai pārvarētu negatīvo ietekmi mūsdienu pasaulē un atgūtu iekšējo līdzsvaru.

Mihails Mošenkovs, ar savu gudrību un pieredzi, izvedīs Jūs cauri unikālām Reiki terapijas un masāžas praksēm, atklājot šo seno mākslu noslēpumus un parādot, kā tās tiek pielietotas mūsdienās. Jūs apgūsiet tehnikas smalkumus, nostiprināsiet savu saikni ar vispārējo dzīves enerģiju un iemācīsieties to izmantot sev un citiem.

Šī video meistarklase piedāvā Jums unikālu pieredzi, kas spēj dot dziļu labklājību un apgaismību. Reiki sesija īpašā stāvoklī ar konkrētām mērķiem sola pārveidojumu Jūsu fiziskajā, emocionālajā un garīgajā dzīvē.

Nezaudējiet iespēju atklāt jaunas iekšējo pasauli, iegrimstot harmonijas okeānā un izjust patiesu Reiki terapijas un masāžas spēku un efektivitāti, ko pielieto mūsdienās. Izdzīvojiet šo unikālo meistarklasi kopā ar Mihailu Mošenkovu un atklājiet sev brīnišķīgu ceļojumu pašatziņā un dziedināšanā.

Dariet sev dāvanu - pārveidojiet savu dzīvi un paaugstiniet savu garīgo "Es" līmeni. Šī video meistarklase ir ne tikai patīkama, bet arī efektīva rezultātu ziņā! Neko nepalaist garām - izmantojiet šo iespēju izjust visu Reiki terapijas un masāžas spēku, pielietojot mūsdienīgās tehnoloģijas.

Iegrimstiet garīgās harmonijas pasaulē un uzlabojiet savu dzīvi. Uzticieties Mihaila Mošenkova pieredzei, un viņš parādīs Jums ceļu uz patiesu laimi un dziedināšanu. Gaidiet pārveidošanos - Jūsu iekšējais "Es" to pelna!