Mihaila Mošenkova Interneta Skola

Jauns Reiki seanss sev "Galva. 3 pozīcijas"

Raidījums no Reiki Gaismas Skolas: jauna "Piecu galvas pozīciju seansa" versija pašapkalpošanās nolūkiem ar skolotāju Mihailu Mošenkovu

Reiki Gaismas Skolas zālē valda klusums un miers. Sienas rotātas ar Reiki simbolu attēliem, un atmosfēru piepilda patīkama mīksta mūzika. Skolotājs Mihails Mošenkovs stāv priekšā savām skolēnu grupai un sirsnīgi smaida. Viņš sāk skaidrot jaunā pieejas būtību šajā "Piecu galvas pozīciju seansa" jaunajā versijā, kas īpaši pielāgota, lai pārvadātu Reiki praktizētājus uz pašapkalpošanās ceļu.

"Lūdzu, sveicināti, dārgie skolēni, šajā Reiki meistarklasē. Šodien es vēlos parādīt jums jauno 'Piecu galvas pozīciju seansa' versiju, kas balstās uz Mikao Usui tehniku, bet ir domāta pašapkalpošanās nolūkiem. Šis seanss palīdzēs jums rūpēties par savu veselību un dvēseles līdzsvētību," - saka Mihails.

Pirms seansa sākuma Mihails Mošenkovs veic īsu meditāciju, lai saliedētu skolēnu prātus un radītu vienotu enerģētisko saiti grupā. Pēc tam viņš lūdz katru skolēnu ieņemt savu vietu un ērtu pozīciju.

"Tagad mēs sāksim seansa veikšanu. Lūdzu, sēdiet vai atrodiet ērtu stāvokli. Šajā jaunajā seansa versijā mēs apgūsim Reiki pielietošanu pašiem sev, koncentrējoties uz enerģētiskā plūsmas harmonizēšanu galvā," - paziņo Mihails.

Svarīgi atzīmēt, ka pirms Reiki izmantošanas terapijā ir nepieciešama speciāla apmācība un atbilstoša sertifikācija. Tikai kvalificēts Reiki praktizētājs var veikt šādus seansus.

Meistarklase turpinās, un Mihails detalizēti stāsta par katru no piecām galvas pozīcijām, norādot roku pieskārienu vietu un skaidrojot, kuras enerģētiskās punktas tiek aktivizētas katrā pozīcijā.

"Atcerieties, ka Reiki enerģija nāk no mūsu sirds, no mūsu mīlestības un līdzjūtības. Veicot seansu pašiem sev, mūsu mērķis ir būt šīs tīrās un dziedinošās enerģijas kanālam, nosūtot to savā labā un saskaņā," - saka Mihails.

Viņš arī uzsver uzmanības un jūtīguma nozīmi pret savām sajūtām seansa laikā, lai pielāgotu to savām vajadzībām un komforta līmenim.

Seansu pabeidzot, skolēni pateicas Mihailam Mošenkovam par iespēju izmēģināt jauno tehniku un izdara secinājumus no savas pieredzes. Viņš atbildīgi atbild uz visiem jautājumiem un dalās ar papildu padomiem Reiki prakses pilnveidošanai pašapkalpošanās nolūkos.

"Atcerieties, ka Reiki prakse nozīmē rūpēties par sevi un savu iekšējo līdzsvētību. Izmantojot šo tehniku pašiem sev, mēs paši kļūstam harmoniskāki un spējīgāki palīdzēt citiem," - noslēdz Mihails Mošenkovs savu meistarklasi.

Skolēni pamet zāli, piepildīti ar iedvesmu un vēlmi dziļāk iedziļināties savā Reiki praksē. Tagad, bagātināti ar zināšanām un pieredzi, viņi ir ieguvuši jaunu pieeju "Piecu galvas pozīciju seansam" pašapkalpošanās nolūkos, kas palīdzēs viņiem kļūt veselīgākiem un laimīgākiem, rūpējoties par savu labklājību un saskaņu.

Esiet veseli un apņemiet sevi ar Reiki gaismu!