Mihaila Mošenkova Interneta Skola

Psihoemocionālo traumu izdziedināšana. 2. daļa

Laipni lūdzam turpinājumā ceļojumam caur Reiki pasauli, piedāvājot unikālu meistarklasi otrajā līmenī, ko rīko Reiki Gaismas skola. Ja vēl neesat iepazinušies ar mūsu nodarbības pirmo daļu, ļoti iesakām sākt tieši ar to, lai pilnībā saprastu metodi, ko brīnišķīgi izstrādājis Mihails Mošenkovs

 Psihoemocionālās traumas, šis cilvēces neatņemamais posts, prasa ne vien uzmanību, bet arī īpaši smalku, delikātu pieeju. Ar viņam raksturīgo gudrību un dziļumu Mihails Mošenkovs piedāvā savu metodi, kas izveidota, balstoties uz otrā līmeņa Reiki potenciālu, metodi, kas atver durvis brīvībai no ikdienas ciešanām un dzīvei harmonijā un skaidrībā. 

 Pirmajā meistarklases daļā jūs iepazināties ar metodes pamatiem, tās galvenajiem principiem un neierobežotām iespējām. Tagad jums ir iespēja vēl dziļāk ielūkoties šajā burvīgajā praksē. Reiki nav tikai enerģijas pārvaldības teorija; tas ir mākslas veids, kā vadīt dzīvības spēku, kas plūst caur rokām. Atverot otro līmeni, jums tiek atklātas jaunas iespējas strādāt ar šo spēcīgo enerģiju, ļaujot to izmantot dažādās ikdienas dzīves situācijās.

 Jūs apgūsiet tehnoloģijas strādāt ar vibrācijas enerģiju, kas ļaus samazināt fizisko un emocionālo spriedzi, kļūstot par atslēgu vēlamo rezultātu sasniegšanai un dzīves skaidrības iegūšanai. Turpinot ceļu Japānas Reiki tradīcijā, jūs pārliecināsieties par šīs prakses spēku un nozīmīgumu, kas jau palīdzējusi daudziem cilvēkiem visā pasaulē atgūt iekšējo harmoniju un līdzsvaru, kā arī atbalstīt citus viņu ceļā uz veselību un pašatklāsmi. 

 Nepalaidiet garām iespēju vēl dziļāk iepazīt šo brīnišķīgo praksi un saprast, kā tā var bagātināt jūsu un jūsu tuvinieku dzīvi. Pievienojieties mums meistarklasē, un atklājiet jaunas izaugsmes un pašatklāsmes iespējas. Lai pieteiktos nodarbībām un uzzinātu vairāk, apmeklējiet mūsu vietni www.reikilatvia.lv. Novēlam jums veiksmi ceļā uz pašpilnveidošanos un harmoniju! 

Viss jums izdosies, un lai smaids vienmēr būtu jūsu uzticamais pavadonis!