Mihaila Mošenkova Interneta Skola

Pagātnes kļūdu labošana. Nobeigums.

Finālā otrā daļa praktiski "Pagātnes kļūdu dziedināšana" ir metodika, kas ļauj Reiki audzēkņiem izvairīties no ilgstoša un sarežģīta emocionālo pagātnes traumu dziedināšanas procesa, vai tās būtu apzinātas vai neapzinātas. Šī pilnīgi jaunā tehnoloģija ir devis fenomenālus rezultātus un ļauj atbrīvoties no vecajiem stresiem un traumām jau pēc dažiem seansiem.

Lai piedalītos šajā praksē, nepieciešams būt Reiki 2. līmeņa audzēkņiem un augstāk, un tieši tas ļaus jums ātri un veiksmīgi izmantot piedāvāto metodi. Kā vienmēr, Mihaels Mošenkovs detalizēti un pilnīgi saprotami izskaidros katru šīs tehnoloģijas soļu, ļaujot audzēkņiem to pilnībā pārvaldīt un pielietot savā praksē.

Finālais tiešsaistes meistarklase no Reiki Gaismas Skolas skolotāja Mihaela Mošenkova ir unikāla iespēja visiem, kas vēlas izmantot šo jauno tehnoloģiju "Pagātnes kļūdu dziedināšana" un atstāt ciešanas pagātnē. Ja jūs jau iepazināties ar pirmo apmācību daļu, tad nepalaidiet garām iespēju piedalīties otrajā daļā, lai iegrimtu aizraujošajā emocionālās dziedināšanas pasaulē un personīgi sajustu tās priekšrocības.

Nāciet un izmantojiet savu iespēju tiešsaistes fināla meistarklasē no Reiki Gaismas Skolas skolotāja Mihaela Mošenkova, lai atgūtu iekšējo mieru un harmoniju, atbrīvojoties no smago emocionālo pagātnes nastu.