Mihaila Mošenkova Interneta Skola

Jaunā civilizācijas līmeņa garīgā aizsardzība. 1.stundā.

Piedāvājam jums jaunāko autora metodi "Garīgā aizsardzība" no Reiki skolotāja Mihaila Mošenkova, kas palīdzēs atbrīvoties no karmas parādiem un būtiski uzlabot jūsu mijiedarbību ar Garīgās pasaules un zemes dzīves telpu.

Mācību laikā jūs iegūsiet tehnoloģiju, kas palīdzēs atklāt brīnišķīgas jaunas iespējas un paaugstināties jaunā attīstības līmenī.

Šīs prakses pamatideja ir iekļūt karmas parādu būtībā, izprast to dabu un, visbiežāk svarīgākais, atbrīvoties no tās ietekmes uz jūsu dzīvi. Ņemot vērā, ka prakse ir izstrādāta pieredzējušā Reiki meistara Mihaila Mošenkova, var sagaidīt, ka tā būs inovatīva, efektīva un viegli pielietojama ikdienas dzīvē.

Metode, iespējams, māca audzēkņiem atpazīt savus karmas mezglus, pagātnes traumas un ierobežojošās pārliecības, kas var traucēt personības augšanu un garīgo attīstību. Izmantojot šo praksi, audzēkņi var iemācīties novērst šos šķēršļus un atbrīvoties no negatīvas pagātnes ietekmes.

Metode, iespējams, ir viegli apgūstama un praktiski pielietojama, kas to padara pieejamu pat tiem, kas tikai sāk savu garīgo attīstības ceļu. Iespējams, tā arī ietver jaunu tehnoloģiju vai pieeju integrēšanu, lai sasniegtu vēlamos rezultātus.

Otra mācību daļa papildinās un paplašinās zināšanas, kas iegūtas meistarklases laikā, piedāvājot papildu rīkus un prakses, lai dziļāk iedziļinātos šajā unikālajā metodikā.

Tātad, ja jūs tiecaties pēc personīgās izaugsmes, garīgās attīstības un atbrīvošanās no karmas ierobežojumiem, tad Mihaila Mošenkova prakse var kļūt par interesantu un noderīgu instrumentu jums. Novēlam jums vieglu apgūšanu un veiksmi jūsu ceļā uz jauniem attīstības augstumiem!