Mihaila Mošenkova Interneta Skola

Garīgā transformācija. 1.daļa

Dārgie Usui Reiki skolēni!

Esiet sveicināti nodarbībā "Garīgā transformācija"! Šajā meistarklases daļā, kas balstīta uz bagātu praksi japāņu tradīcijā Reiki, mēs pētīsim iekšējās cīņas, maldinošu pieņēmumu, veco ieradumu un spriedzes nianses, un kā šie izmēģinājumi var novest pie garīgas transformācijas Reiki trešajā līmenī.

Katrs no jums, kas ir pieņēmis šo seno dziedniecības mākslas apguvi, saskaras ar izaicinājumiem un jautājumiem. "Kas ar mani nav kārtībā?" - šāds jautājums dažreiz var skanēt iekšienē. Taču ziniet, ka tieši šajos jautājumos un to apzināšanās atslēdzas ceļi uz tālāku attīstību.

Kopā ar mācītāju Mihailu Mošenkovu jūs apgūsiet spēju skaidri just un atbildēt uz šiem jautājumiem. Jūs iemācīsieties pārvarēt šķēršļus, kas kavē jūsu garīgo augšanu, un atbrīvoties no ierobežojošiem uzskatiem, atklāt jaunas iespējas un mainīt savu dzīvi.

Reiki ir ne tikai dziedniecības metode, bet arī ceļš uz apgaismību un harmoniju. Jūs gaida garīgs pamodums un apziņa, ka jūs esat daļa no lielās kosmiskās enerģijas. Garīgās transformācijas process palīdzēs jums atgūt iekšējo mieru un līdzsvaru, lai labāk kalpotu sev un apkārtējiem.

Nezaudējiet šo brīnišķīgo iespēju turpināt savu ceļu uz apgaismību un garīgo izaugsmi. Pievienojieties mums meistarklasē "Garīgā transformācija" un atklājiet jaunas perspektīvas Reiki pasaules!

Turpinājums nodarbībai un daudz interesantas informācijas jūs sagaida otrajā video. Nepalaidiet garām!

Ar mīlestību un gaismu, Jūsu Reiki japāņu tradīcijas skolotājs Mihails Mošenkovs.