Mihaila Mošenkova Interneta Skola

Distancionālo Reiki seansu noslēpumi

Pievienojieties mūsu meistarklasei Gaismas Reiki skolā, kur jūs iegremdēsieties Reiki mākslas dziļumos un uzzināsiet, kā veikt efektīvas sesijas attālināti. Kursa vadītājs, Mihails Mošenkovs, Japāņu tradīcijas Reiki veterāns, dalīsies ar jums savā bagātajā pieredzē un zināšanām, kas gūtas daudzu gadu prakses laikā.

Mūsu meistarklasē jūs uzzināsiet, kāpēc dažreiz Reiki sesijas nesniedz gaidītos rezultātus un kā var uzlabot mijiedarbību starp sesijas vadītāju un saņēmēju, lai sesija būtu pēc iespējas efektīvāka. Mēs atklāsim noslēpumus, kā sasniegt labākus rezultātus un nodrošināt dziļu un noderīgu ietekmi uz saņēmēju.

Šis kurss ir paredzēts gan iesācējiem, gan pieredzējušiem Reiki praktiķiem, kas vēlas padziļināt savas zināšanas un uzlabot savas prasmes veikt sesijas attālināti. Mēs apspriedīsim ne tikai sesiju tehniskos aspektus, bet arī noskaņojuma, nodoma un savienojuma starp praktiķi un klientu nozīmi.

Nepalaidiet garām iespēju paplašināt savas zināšanas un uzlabot savas prasmes Reiki mākslā, izmantojot Mihaila Mošenkova vērtīgās mācības un praktiskos padomus. Gaidām jūs mūsu meistarklasē, lai kopā izpētītu Reiki potenciālu un atklātu jaunus horizontus jūsu praksē.