Mihaila Mošenkova Interneta Skola

Mācīsimies noteikt problemātiskās vietas ķermenī!

Laipni lūdzam uz videoziņojumu no "Reiki Gaismas Skolas"!

Šajā meistarības stundā jūs sagaidīs brīnumainas zināšanas no japāņu tradicionālā Reiki skolotāja - Mihaila Mošenkova. Viņš jums apmācīs augstefektīvas metodes aura attīrīšanai.

Tāpat kā grāmata, aura pilnībā glabā mūsu tagadnes un pagātnes stāstus. Mēs uzzināsim, kā nepareiza uzvedība ietekmē mūsu enerģijas stāvokli un kvalitāti.

Mēs apgūsim, kā atklāt skartas vietas auras laukā un kāpēc tās ir bīstamas mūsu veselībai, un kā notiek negatīva ietekme.

Un galvenais, mēs iemācīsimies, kā palīdzēt cilvēkiem atbrīvoties no enerģētiskā "netīruma". Reiki meistarība nodrošinās mums rīkus šādai vērtīgai palīdzībai.

Šī Reiki nodarbība atklās priekšā mums brīnišķīgus rezultātus praksē. Jūs uzzināsiet, kādus apbrīnojamus rezultātus var gaidīt no šādas palīdzības un kāpēc tā spēlē tik svarīgu lomu mūsu dzīvē.

Neizlaistiet iespēju papildināt savas zināšanas un prasmes Reiki pasaulē. Ielūkojieties šajā aizraujošajā nodarbībā un atklājiet jaunas horizontus aura attīrīšanas mākslā. Novēlam jums iedvesmu un panākumus!