Mihaila Mošenkova Interneta Skola

Reiki seanss intuīcijas attīstīšanai "Reidzi Ho"

Reiki praksē, it īpaši izsmalcinātajā Reiki metodes "Reidzi Ho", atklājas dziļa dzīves enerģijas un nenovērtējamā intuīcijas gudrība, kas saistīta ar "garu noteikšanu" vai Reiki enerģijas uztveri. Šis Japānas mākslas mantojums sniedzas gadsimtiem, mudinot mūs atklāt savas intuīcijas spēku kā dabas svēto dāvanu, kas mums pavada kopš dzimšanas.

Iedomājieties sevi kā tukšu bambusa stiepli, kas ļauj dzīves enerģijai brīvi plūst caur sevi, bez kavēšanās. Tādā veidā mēs atradīsim saskaņu ar bezgalīgo dzīves spēku, uzticoties sev un ļaujot notikumiem attīstīties dabiskā veidā, neuzsverot laiku un vietu.

Bagātā meistarklasē, ko vadīja slavenā "Gaišuma Reiki Skolā", studenti iegrimst dziļās praksēs, kļūstot par vērotājiem un kanāliem universālai enerģijai. Viņi iepazīstas ar šo brīnišķīgo mijiedarbību ar Visumu un sāk apzināties, ka ir daļa no vienotas kosmiskās dejas. Šī mācība atgādina mums par mūsu iekšējo būtību, kas savienojas ar bezgalīgo dzīves straumi.

"Reidzi Ho" praksē slēpjas tehnika, lai uztvertu enerģiju gan apkārtējā vidē, gan sevī. Tā atklāj mums harmoniju visā dzīvajā, mudinot sekot intuīcijai, atklāt iekšējo pasauli un bezgalīgo vienotību. Šī augstā māksla aicina izārstēt rētas, atklāt dziļo gudrību, kas slēpjas ikvienā no mums.

Tādā veidā "Reidzi Ho" prakse kļūst ne tikai par līdzekli apgūt Reiki tehnikas, bet arī par lielisku ceļu paplašināt apziņu un dot jēgu dzīvei visos tās izpausmēs. Tā palīdz mums iegrimt harmonijā ar pašiem sevi un apkārtējo pasauli, atklāt prieku censtēs un atklāt jēgu katrā dzīves brīdī.