Mihaila Mošenkova Interneta Skola

Viena pieskāriena Reiki seansa brīnums

Usui Reiki meistara Mihaila Mošenkova meistarības nodarbībā tiek apskatīta tēma "Brīnumseanss ar viena pieskāriena Reiki". Skolēni iepazīstas ar iespēju izārstēties ar viena pieskāriena palīdzību, kas ir ļoti spēcīga metode Reiki praksē. Šāda pieeja paredz iespēju enerģiju izārstēšanai nodot uzreiz ar viena pieskāriena palīdzību, kas to padara īpaši efektīvu un ērti izmantojamu.

Iemācoties šo metodi, skolēni saprot frāzes "Reiki vienmēr ir blakus" būtību, jo tagad dziedināšana kļūst pieejama vienkārši ar pieskārieniem. Skolotājs demonstrē tehnikas, kas palīdz koncentrēties uz dzīves enerģijas plūsmu un efektīvi to pielietot sevis un citu dziedināšanai.

Šī nodarbība atver jaunas perspektīvas Reiki praktizējošajiem, ļaujot viņiem kļūt pārliecinātākiem par savām spējām un pastiprināt savienojumu ar enerģētisko pasauli. Pieskārieni kļūst par ne tikai fiziskās saiknes simbolu, bet arī par veidu, kā novirzīt dziedināšanas enerģiju, lai palīdzētu sev un apkārtējiem ikdienas dzīvē. Pēc šīs nodarbības skolēni droši var teikt, ka Reiki nav tikai metode, bet gan dziedināšanas māksla, kas ir pieejama ikvienam.