Mihaila Mošenkova Interneta Skola

Enerģētiskā bojājuma galvenās zonas. Meklēšana – skanēšana

Laipni lūdzam meistarklasē "Galvenās enerģētiskās iedarbības zonas" no skolotāja Usui Reiki, Mihaila Mošenkova!

Šajā nodarbībā mēs apspriedīsim, kā noteikt konkrētās personas enerģētisko iedarbību un apskatīsim enerģētiskās nesaskaņas pazīmes, bēsen un hibiki. Mēs uzzināsim, kā tieši šīs zonas ietekmē mūsu ķermeni un kā tās atklāt.

Enerģētiskās iedarbības uz cilvēka ķermeni ir nelīdzsvarotība enerģētiskajā laukā, kas var rasties dažādu faktoru ietekmē, piemēram, stresa, negatīvām emocijām, traumām vai apkārtējai videi. Mūsu enerģētiskie centri var aizvērties vai pārslodzi, kas noved pie dzīves spēku un veselības samazināšanās.

Šajā nodarbībā mēs izpētīsim metodes enerģētisko iedarbības zonu noteikšanai un iemācīsimies pielietot Reiki tehnikas, lai tās koriģētu. Enerģētiskās nesaskaņas pazīmes var parādīties dažādos veidos, un mēs iemācīsimies tos atpazīt ar praktiskiem vingrinājumiem.

Mēs aicinām jūs piedalīties mūsu meistarklasē un atklāt enerģētiskās harmonijas un dziedināšanas pasaules. Uzziniet, kā ietekmēt savu enerģētiku un kļūt labāk sabalansētam un veselīgam. Jūs sagaida jaunas zināšanas un praktiskas prasmes, kas tiek izmantotas, lai uzlabotu dzīves kvalitāti.

Nepalaidiet garām iespēju iepazīt Reiki spēku un uzlabot savu fizisko un enerģētisko labklājību. Līdz tiešāmējam mācību stundas sākumam!