Mihaila Mošenkova Interneta Skola

Mājaslapas ideja

Mājas lapa ir ērti un vienkārši lietojama lai ikvienam kurš to vēlas, būtu pieejamas jaunas zināšanas - tāds ir mūsu projekta mērķis. 
Ar atvērtu sirdi un mīlestību gaidām Jūs ciemos! Mūsu durvis ir atvērtas ikvienam!

"Reiki Gaismas Skola" darbojas no 2000.gada. Skolas dibinātājs ir psihoterapeits (augstākā izglītība no 2000.g.), japāņu tradīcijas Reiki skolotājs no 1996.g., profesionāls dziednieks un masieris (licence no 1993.g.) Mihails Mošenkovs.
 Mihails ir apmācījis Reiki jau vairāk kā seši tūkstošus skolniekus no Latvijas, Lietuvas, Igaunijas, Anglijas, Francijas, Izraēlas, Zviedrijas, Krievijas, Bulgārijas, Ukrainas, Vācijas, Kanādas, Itālijas... Jūs varat kļūt par vienu no viņiem, ja regulāri sāksiet apmeklēt nodarbības mūsu mājas lapā.

Reiki ir dziedniecisko un garīgo zināšanu sistēma, kas pieejama TIKAI PĒC speciālas PERSONĪGAS apmācības pie reāla Reiki skolotāja. Ja jūs Reiki mācījāties mūsu Reiki Gaismas Skolā, vai pie jebkura cita Reiki skolotāja, laipni lūdzam uz Reiki meistarības klasēm.
Ja jums nav Reiki izglītības, tad vispirms to iegūstiet Mūsu skolā vai pie citiem Reiki skolotājiem, un pēc tam pieslēdzaties mūsu mājas lapai un iegūstiet papildus izglītību. Dziļas, reālas un nekaitīgas Reiki enerģētiskās iespējas var tikt īstenotas tikai pēc pamata apmācības. Darbs ar enerģijām - tas ir nopietni, esiet atbildīgi!

Mājas lapas Spirit.lv administrācija